Promocje i oferty

HIT CENOWY ŚNIEŻKA SATYNOWA 2,5L-49,99zł 5L -94,99zł

Śnieżka Satynowa


- innowacyjny dodatek Teflon™ surface protector, ułatwiający usuwanie plam i zabrudzeń
- nie chlapie podczas malowania
- łatwa aplikacja, doskonałe krycie
- wydajność: do 14 m2/L przy jednokrotnym malowaniu
- 5 razy wyższa odporność na szorowanie na mokro od farb lateksowych odpornych na mycie wg PN-C 81914
- certyfikat Ecolabel potwierdzający, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia, przyjazny dla środowiska i spełnia najwyższe standardy jakości


Śnieżka Satynowa to farba do wnętrz wyprodukowana przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii Teflon™ surface protector oraz najwyższej jakości żywic i pigmentów. Dzięki tej wyjątkowej formule tworzy niezwykle trwałe powłoki, które pozwalają na zachowanie idealnego wyglądu i koloru ścian. Ze względu na subtelne satynowe wykończenie zalecana jest do stosowania na gładkich i płaskich powierzchniach ścian. Pozostawia wyjątkowo odporne na mycie i szorowanie powłoki, z których łatwo można usunąć plamy i zabrudzenia. Jej szczególne właściwości sprawiają również, że farba nie chlapie podczas malowania, jest łatwa w aplikacji oraz doskonale kryje.

Farba przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń: z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego. Ze względu na wyjątkowe właściwości i trwałość farba jest polecana do malowania pomieszczeń szczególnie narażonych na zabrudzenia np. ciągi komunikacyjne, korytarze, pomieszczenia prywatne i biurowe, salony i aneksy jadalne.